Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Charactere Secundare
03-11-2011, 10:11 PM
Post: #1
Charactere Secundare
Va rog pe majoritatea care puteti intra cu 2 char odata sa va creati un character secundar sa incercati sa dati 1 rr pe el iar apoi sa le pastram lvl pentru Illussion Temple 1 / 2 / 3 este foarte important dupa cum spune si Diesel are fi o afacere foarte buna ... la un IT se castiga 3 pene ... dak ne adunam putem strange 9 pene pe zi .... ceea ce este foarte bine



sper sa intelegeti si sa puneti osu la munca nu doar sa stati afk si gata asta e mu .. hai sa schimbam ideea asta de mu " Mu e joc doar pt afk" !!

NU! Se pot face si alte lucruri interesante....

Astept pareri . NU ezitati

va multumesc!
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-13-2011, 08:43 AM
Post: #2
RE: Charactere Secundare
As dori sa aflu si eu cum pot juca cu 2 caractere?
Nu numai ca am putea face it dar probabil ar fi de folos si la party si alte chestiBig Grin
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-14-2011, 12:03 AM
Post: #3
RE: Charactere Secundare
Nu sunt multi curisosi . Dina pacate .Se zvoneste ca se deschide un server nou. si multi au fugit acolo..Acei care sunt acolo le place sa joace in 20 playeri .. Forever *Smile
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-14-2011, 02:39 AM
Post: #4
RE: Charactere Secundare
as dori sa stiu cum fac sa deschid 2 conturi de mu pe acelasi user de pc. am inceput sa joc cu un al doilea caracter, sm(Solmyr), dar folosesc un al doilea unser la pc, ceea ce este cam naspa. de alt server de mu(foloseam tot elite) mergea sa deschid si 3 conturi(la 4 conturi aveam lag) pe acelasi user... din pacate aici nu mai merge asa.

astept sfaturi....
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-14-2011, 06:18 AM
Post: #5
RE: Charactere Secundare
Eu nu stiu prea bine cum merge treaba asata cu 2 instante de mu odata dar stiu ca majoritatea folosesc SandieBox. Din putinele mele cunostintele stiu si ca nu prea merge pe Windows Seven si e mai indicat XP-ul...
Cam atat iti pot fi eu de folos. Asteptam sa ii revina netul lui DragosM. Te va lamuri el mai bine cu siguranta.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-14-2011, 08:40 PM
Post: #6
RE: Charactere Secundare
Pentru toti cei care nu stiu cum sa inte cu 2 conturi sunt rugati sa urmareasca link-ul :


http://lordsguild.3x.ro/showthread.php?tid=18

[Image: signatureaif.jpg]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)