Thread Closed 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulile Guildului
03-09-2011, 10:28 AM (This post was last modified: 03-09-2011 10:29 AM by Dragos.)
Post: #1
Lightbulb Regulile Guildului
1. Vanzarea itemelor in guild este interzisa, daca ai ceva ce nu iti trebuie, da-l celor din guild iar daca nici ei nu au nevoie, il poti vinde.

2. a) Membrii guildului au prioritate in party cand se creeaza una dar asta nu inseamna ca membrii aliantei sau cei ce sunt deja in party trebuie dati afara.

b) Daca esti in cautare de party si nimeni nu raspiunde insemna ca toate party-urile sunt full asa ca incearca sa faci un nou party. Obtii rezultate mai bune cautand oameni liberi decat un loc intr-un party.

3. In guild se va folosi un limbaj adecavt. Respecta toti membrii guildului si vei fi respectat. (de asemenea trebuie sa respecti membrii aliantei si nu numai)

4. Dorim ca membrii sa fie activi deci orice absenta mai mare de 3 zile trebuie anuntata sau riscati excluderea din guild.

5. Daca aveti plangeri fata de ceilalti membri folositi forumul guildei inaintea celui al jocului. Ne putem rezolva problemele in comunitatea noastra.

6. Incercati sa participati la event-urile serverului cat de des posibil. (vom organiza si eventuri in guild)

7. Daca un player se evidentiaza doar prin cerut iteme, party, etc. dar niciodata nu ofera va fi propus eliminarii iar membrii guildului vor decide prin vot.

*Toti membrii guildului sunt rugati sa respecte regulile altfel vom fi nevoiti sa luam masuri.
*Regulamentul se poate modifica oricand asa ca vizitati periodic aceasta sectiune.
*Cred ca sunt de prisos mai multe reguli. Daca aveti vreo nelamurire sau vreo sugestie sunteti bineveniti sa o adresati.

Conducerea va multumeste! ^^ Big Grin
Find all posts by this user
Thread Closed 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)