Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suggestions
03-09-2011, 10:35 AM
Post: #1
Suggestions
Daca aveti idei de eventuri frumoase si propuneri pentru noi schimbari in guild sau in orice tine de Guild / Forum va rog sa postati aiciBig Grin
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-11-2011, 11:18 PM
Post: #2
RE: Suggestions
sa ne adunam tot guildu la intrare in arena. sa dam toti /dance (fara haine fara nimic)
sa fim aliniati si sa dam startu pe skype sau cumva. sa fie toti in acelasi timp
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-12-2011, 07:55 AM
Post: #3
RE: Suggestions
(03-11-2011 11:18 PM)UnderDark Wrote:  sa ne adunam tot guildu la intrare in arena. sa dam toti /dance (fara haine fara nimic)
sa fim aliniati si sa dam startu pe skype sau cumva. sa fie toti in acelasi timp

Thumbs up!!!
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-14-2011, 05:44 PM
Post: #4
RE: Suggestions
Ma gandeam sa mai cautam servere mai bune,mai bine facute si mai putin baguite si sa ne extindem comunitatea si pacolo.Servere de orice season ar fi ok,low xp bine inteles.
Just an ideea..ca asta ma cam enerveaza cu atatea buguri.

-NaSu-
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-14-2011, 09:30 PM
Post: #5
RE: Suggestions
BlaZe srv asta este foarte bine facut ... da mai sunt buguri ... e primu lor server ... e normal ... se ocupa foarte mult de el ... updateuri mereu ... admini mereu on ... nu gasesti asa pe orice srv!

[Image: signatureaif.jpg]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-14-2011, 09:48 PM
Post: #6
RE: Suggestions
(03-14-2011 09:30 PM)Dragos Wrote:  BlaZe srv asta este foarte bine facut ... da mai sunt buguri ... e primu lor server ... e normal ... se ocupa foarte mult de el ... updateuri mereu ... admini mereu on ... nu gasesti asa pe orice srv!

ok..sper sa continue sa repare si celelalte 'probleme' de care leam zis...

-NaSu-
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-15-2011, 05:13 AM
Post: #7
RE: Suggestions
Ar fi ceva...sa ne extindem...dar momentan inca ma avem de mancat ca sa ajungem mari. Intr-adevar sunt destule buguri, dar la cat am muncit pe serverul asta, nu are rost sa incepem acum alt server si nu multi ar fi de acord. Momentan ce putem mai bine sa facem e sa le aducem aminte din nou si din nou de problemele existente si cand le vor fi rezolvat ne vom putea bucura ca am ajutat si noi.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-15-2011, 06:44 PM (This post was last modified: 03-15-2011 06:46 PM by Batranul.)
Post: #8
RE: Suggestions
a-s sugera sa facem cateva fotografii sau chiar un clip in castel sau pe oricare din hartzi ... totzi colegi deghizatzi cu un inel gen Santa (formand un cerc) iar bunny ca, o regina ce este in mijlokul nostru iar noi prezentandu-ne Respectul fatza de ea prin comanda /Respect (sa nu se vada acest cuvant) iar imediat prin comanda /1//post My Quenne (regina mea) ... nu prea ma pricep la limba engleza dar presupun ca, m-atzi intzeles.


O alta fotografie ... bunny inconjurata de BK-i care i-si folosesc (totzi in acela-si timp) swealul (comanda care mareste hp-ul la bk).
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-16-2011, 10:41 PM
Post: #9
RE: Suggestions
Multumim batranul de idei Big Grin noi am incercat ceva de genul la CS , vezi ca avem un filmuletz pus de juice aici pe forum.Eu ador genu asta de idei si vreau multe multe poze Big Grin
Haideti sa stabilim o zi in care sa fim majoritatea on sa facem ceva de genu. Eu propun Luni 21 martie inainte de mentenanta sa ne adunam cu totii cu 30 de minute inainte de inchidere.
Mai exact pe la 21:30 sa invadam castelul ^^
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-17-2011, 06:28 AM
Post: #10
RE: Suggestions
(03-15-2011 06:44 PM)Batranul Wrote:  a-s sugera sa facem cateva fotografii sau chiar un clip in castel sau pe oricare din hartzi ... totzi colegi deghizatzi cu un inel gen Santa (formand un cerc) iar bunny ca, o regina ce este in mijlokul nostru iar noi prezentandu-ne Respectul fatza de ea prin comanda /Respect (sa nu se vada acest cuvant) iar imediat prin comanda /1//post My Quenne (regina mea) ... nu prea ma pricep la limba engleza dar presupun ca, m-atzi intzeles.


O alta fotografie ... bunny inconjurata de BK-i care i-si folosesc (totzi in acela-si timp) swealul (comanda care mareste hp-ul la bk).

Nu i n timpul cs-ului ci dupa cs ... sau in oricare zi din saptamana ... in acest caz, va mai pot sugera multe multe idei. Nu ma pricep sa fac filmuletze, dar ideile vin de la sineBig Grin.
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)